name

Špičkové elektrokolo name s motorem filteringProperty:Motor a filteringProperty:Baterie baterií je tím pravým společníkem jak na běžné cesty, tak do náročného terénu. Elektrokolo name nabízí filteringProperty:Typ rámu rám a kola o velikosti filteringProperty:Velikost kol.

vyzkouset2

Zaujalo vás elektrokolo name? Spojte se s námi a domluvte si schůzku nebo navštivte naši prodejnu v Ostravě-Třebovicích. Většinu elektrokol, které máme skladem si můžete zdarma vyzkoušet u nás na prodejně. Díky toho přesně poznáte, které elektrokolo vám nejvíce vyhovuje. Využít můžete také naší půjčovnu elektrokol. Jsme největší showroom elektrokol v České republice a na trhu s elektrokoly působíme již 11 let.

proc_koupit

Elektrokola jsou hitem moderní doby. Trápí vás stáří, zdravotní problémy nebo jen chcete ze svého kola vyždímat maximum a užít si cyklovýlet na 100%? Potom vám právě elektrokolo name nabídne to, co hledáte. Díky vysokému dojezdu elektrokol, který může být až 150 km (v závislosti na stylu jízdy), můžete navštívit i ty místa, na která byste se s klasickým kolem nedojeli.

odvoz

Nemáte jak odvézt své nové elektrokolo name domů? Nezoufejte! Snažíme se svým zákazníkům vyjít vstříc ve všech ohledech. Proto vám elektrokolo odvezeme až domů.